Jau aštuntus metus padedame mūsų užsakovams, tiekiant tik aukščiausios kokybės gaminius, tenkinančius išrankiausio skonio klientus.   Mūsų išskirtinumas, tai tiesioginis Vakarų Europos Lyderių-Plytelių (akmens masės, stiklo mozaikos, fasadinių, renovacinių ir kt.), Santechnikos (keramikos, maišytuvų, gyvatukų, radiatorių, dušo kabinų, vonių ir kt.), bei Baldų (vonios bei svetainės) gamintojų atstovavimas ir pristatymas iki užsakovo objekto nurodytu laiku ir tai ko tuo metu reikia. Neribojamas nei minimalus užsakymo kiekis, nei suma.

Mūsų atstovaujamų gamyklų, kurios diktuoja madas ir jų tendencijas, gaminiai išsiskiria unikaliu dizainu ir nepriekaištinga kokybe. Pasirinkę mūsų produkciją  architektai, dizaineriai išsiskirs savo originalumu ir kokybės supratimu, o užsakovai liks sužavėti tiek pačiais gaminiais, tiek galutiniu rezultatu. Tuo pačiu galime pasiūlyti labai gerą kainos-kokybės santykį, nes esame kompaktiška įmonė, turinti gerai išvystytą logistikos sistemą ir operatyvumą.

Daugumą gamyklų atstovaujame išskirtinėmis teisėmis.  Maloniai kviečiame peržvelgti. mūsų atstovaujamų gamintojų internetinius puslapius ir praplėsti savo galimybių ribas. Neradus mūsų sąraše Jus dominančio gamintojo ar konkrečios prekės, kreipkitės į mus-surasime.

Kviečiame bendradarbiauti įmones, architektus, dizainerius dirbant pagal sutartis. Mūsų atstovaujamų gamintojų ekspoziciją galima rasti mūsų partnerių rolex replica watches salonuose Vilniuje (Domus Galerija) arba Kaune (Namo Inžinerijos ir Interjero Centre „NIC“).

Laukiame Jūsų klausimų, paklausimų ir tikimės susidomėjimo, bei sėkmingo ilgalaikio bendradarbiavimo.